Farby specjalistyczne

 

Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm.

 

Od początku funkcjonowania na rynku obsługujemy podmioty korzystające ze specjalistycznych systemów wymalowań. Posiadamy w ofercie szeroką gamę farb przemysłowych i antykorozyjnych.

Produkty z naszej oferty są najwyższej jakości.

Oferowane przez nas produkty posiadają aprobaty, atesty i dopuszczenia między innymi takich instytucji jak: Instytut Techniki Budowlanej, Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Państwowy Zakład Higieny, Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewniać naszym klientom fachowe wsparcie w doborze optymalnych dla ich potrzeb zestawów malarskich. Jest to z pewnością niezwykle istotne przy szczególnie ostrych wymogach jakościowych, stawianych w przypadku wymalowań stosowanych w przemyśle oraz dla konstrukcji szczególnego przeznaczenia.

Stosunkowo wysokie koszty farb do zastosowań profesjonalnych zmuszają też do szczególnej staranności przy doborze zestawów malarskich. Niewłaściwy wybór zestawu może powodować konieczność powtórnego wymalowania, a co za tym idzie odczuwalne straty finansowe.

 

Z nami unikniecie Państwo takich pomyłek.